Draper POL1200/180D 230V Sander/Polisher, 180mm, 1200W - Code: 56680 - Pack Qty 1
Authorised Reseller
Authorised Distributor
Pre-Order (Due back into stock on the 4th July 2026)
You can pre-order this item now for delivery as soon as its back in stock
1 Hour time slot
Quote Ref: @87770
Product ID: draper_56680
Barcode: 5010559566808
Related Products: See all related products
Manufacturer: Draper
Warranty: Click here for info
Error! Sorry there has been a problem adding your items to the cart.
Voltage: 230V
Wattage: 1,200W
No Load speed: 600-3,000rpm
Pad size: 180mm