Orit Paving Hammer with ash wooden handle 70mm - Code PH-70-0000-000
No Stock
Quote Ref: @100879
Product ID: PH_70_0000_000
Barcode: 8718026805234
Related Products: See all related products
Manufacturer: Orit Tools
Error! Sorry there has been a problem adding your items to the cart.
Paving hammer with ash wooden handle.  Width; 70 mm
Specifications:
Chisel width 70 mm
Weight 2 kg
Product dimensions 330 x 70 x 180 mm
Optimal packaging 10 per box
Warranty 7 years, except wear parts
GTIN 8718026805234
Packaging measures L x W x H 420 x 310 x 200 mm