Orit Wirepin L - head 800 mm 10pcs - Code WP-TE-800-0000-000
No Stock
Quote Ref: @100904
Product ID: WP_TE_800_0000_000
Barcode: 8718026804572
Related Products: See all related products
Manufacturer: Orit Tools
Error! Sorry there has been a problem adding your items to the cart.
Wirepin L-Head 800 mm
Diameter 10 mm.
Specifications:
Diameter 10 mm
Weight 0,6 kg
Length 800 mm
Surface Treatment Galvanized
Product dimensions 800 x 60 x 50 mm