Orit Wirepin with eye, 400 mm 10pcs - Code WP-SC-400-0000-000
No Stock
Quote Ref: @100892
Product ID: WP_SC_400_0000_000
Barcode: 8718026803285
Related Products: See all related products
Manufacturer: Orit Tools
Error! Sorry there has been a problem adding your items to the cart.
Available at checkout!
Wirepin with eye 400 mm
Diameter 10 mm.
Specifications:
Diameter 10 mm
Weight 0,3 kg
Length 400 mm
Surface Treatment Galvanized
Product dimensions 400 x 10 x 30 mm