Sealey WRS3014/150 Reciprocating Saw Blade for Metal 150mm 18tpi - Pack of 5
Authorised Reseller
Authorised Distributor
Available (Estimated Delivery Time 2 Working Days)
Guaranteed Stock
Order now for delivery on
Fri 15th May 2026
1 Hour time slot
Quote Ref: @91734
Product ID: sealey_WRS3014150
Barcode: 5055257205338
Related Products: See all related products
Manufacturer: Sealey
Warranty: Click here for info
Error! Sorry there has been a problem adding your items to the cart.
141 people have bought this item!
Very fine cuts for sheet metals and pipes thicker than 1.2mm. 130mm cutting length. Compatible with most popular brands of reciprocating saws.
  • Very fine cuts for sheet metals and pipes thicker than 1.2mm.
  • 130mm cutting length.