V-TUF GCX ALU 1.25M 38mm HIGH LEVEL & GUTTER CLEANING POLE - 1pc - Code GCXALU125-38
Authorised Reseller
Authorised Distributor
Available (Next Working Day Delivery (if ordered by 2pm))
Guaranteed Stock
Order now for delivery on
Fri 15th May 2026
Quote Ref: @123069
Product ID: VTUF_GCXALU125_38
Barcode: 0609832720096
Features
  • Only 1 Pole Included
  • 1250mm Aluminium Pole with 38mm Diameter