Clarke DLS200AL H/D Diesel Power Washer - 2940psi
Authorised Reseller
Authorised Distributor
Available (Estimated Delivery Time 2 Working Days)
Guaranteed Stock
Order now for delivery on
Mon 18th May 2026
1 Hour time slot
Quote Ref: @22317
Product ID: clarke_7330320
Barcode: 5016086232896
Related Products: See all related products
Manufacturer: Clarke
Warranty: Click here for info
Standard 1 year warranty on all products. See here for more extensive information.
Error! Sorry there has been a problem adding your items to the cart.
Available at checkout!
DLS200AL H/D Diesel Power Washer - 2940psi
  • Maximum 200 bar (2900 psi) pressure