Draper D20DAP125 D20 20V Dual Action Polisher, 125mm (Sold Bare) - Code: 55741 - Pack Qty 1
Authorised Reseller
Authorised Distributor
Available (Estimated Delivery Time 2 Working Days)
Guaranteed Stock
Order now for delivery on
Fri 15th May 2026
1 Hour time slot
Quote Ref: @87753
Product ID: draper_55741
Barcode: 5010559557417
Battery: D20 20V Li-ion
No Load Speed: 0-3500rpm
Orbit diameter: 2.2mm
Pad Size: 125mm