Draper D20ID180 D20 20V Brushless Impact Driver, 1/4" Hex., 180Nm (Sold Bare) - Code: 55375 - Pack Qty 1
Authorised Reseller
Authorised Distributor
Available (Next Working Day Delivery (if ordered by 2pm))
Guaranteed Stock
Order now for delivery on
Fri 15th May 2026
1 Hour time slot
Quote Ref: @87745
Product ID: draper_55375
Barcode: 5010559553754
Related Products: See all related products
7 people have bought this item!
1 x D20 20V Brushless Impact Driver
Battery: D20 20V Li-ion
Batteries per Item: Sold separately
Charger Type: Sold separately
Impact Rate: 0-3300bpm
Max Torque: 250Nm