Mexco 115mm Concrete X10 Turbo RIM Range - GPX10T11522
Order now for delivery on
Fri 15th May 2026
1 Hour time slot
Quote Ref: @60612
Product ID: GPX10T11522
Barcode: 5060093868524
Mexco 115mm Concrete X10 Turbo RIM Range
Diameter: 115mm (4.5 inch)
Bore Size: 22.2mm
Segment Height: 10mm
Segment Width: 2mm