Mexco 300mm Concrete X10 Turbo RIM Range - GPX10T30020
Order now for delivery on
Fri 15th May 2026
1 Hour time slot
Quote Ref: @60602
Product ID: GPX10T30020
Barcode: 5060093868326
Mexco 300mm Concrete X10 Turbo RIM Range
Diameter: 300mm (12 inch)
Bore Size: 20mm
Segment Height: 10mm
Segment Width: 3.2mm