Mexco 230mm Concrete XCEL Range - GPXCEL23022
Order now for delivery on
Fri 15th May 2026
1 Hour time slot
Quote Ref: @60624
Product ID: GPXCEL23022
Barcode: 5060093867404
Mexco 230mm Concrete XCEL Range
Diameter: 230mm (9 inch)
Bore Size: 22.23mm
Segment Height: 12mm
Segment Width: 2.6mm