Mexco 350mm Concrete XCEL Range - GPXCEL35020
Order now for delivery on
Fri 15th May 2026
1 Hour time slot
Quote Ref: @60626
Product ID: GPXCEL35020
Barcode: 5060093867428
Available at checkout!
28 people have bought this item!
Mexco 350mm Concrete XCEL Range
Diameter: 350mm (14 inch)
Bore Size: 20mm
Segment Height: 12mm
Segment Width: 3.2mm