Sealey CP1200COMBO2 6 x SV12 Series Cordless Power Tool Kit 12V - 2 Batteries
Authorised Reseller
Authorised Distributor
Available (Next Working Day Delivery (if ordered by 2pm))
Guaranteed Stock
Order now for delivery on
Fri 15th May 2026
1 Hour time slot
Quote Ref: @84018
Product ID: sealey_CP1200COMBO2
Barcode: 5054511542516
Related Products: See all related products
Manufacturer: Sealey
Warranty: Click here for info
Error! Sorry there has been a problem adding your items to the cart.
Available at checkout!
  • Package includes:
  • Model No. - Description
  • CP1201 - SV12 Series 10mm Cordless Combi Drill 12V - Body Only
  • CP1202 - SV12 Series 3/8"Sq Drive Cordless Ratchet Wrench 12V - Body Only
  • CP1203 - SV12 Series 1/4"Hex Drive Cordless Impact Driver 12V - Body Only
  • CP1204 - SV12 Series 3/8"Sq Drive Cordless Impact Wrench 12V - Body Only
  • CP1205 - SV12 Series 71mm Cordless Polisher 12V - Body Only
  • CP1207 - SV12 Series Cordless Multipurpose Rotary Tool & Engraver Kit 49pc 12V - Body Only