Fein FMT 250 SL MultiTalent Start Starlock 250W 240V - Code FEIMT250S
No Stock
Quote Ref: @101594
Product ID: FEIMT250S
Barcode: 4014586885056
13 people have bought this item!
1 x Universal E-Cut Saw Blade (44mm).
No Load Speed: 11,000-20,000/min.
Sanding Pad Width: 80mm.
Cable Length: 5m With Plug.
Weight: 1.3kg.
Technical Specifications
Voltage 240V Input Power 250W