Fein FMT 250 SL MultiTalent Start Starlock 250W 110V - Code FEIMT250SL
No Stock
Quote Ref: @101593
Product ID: FEIMT250SL
Barcode: 4014586885063
29 people have bought this item!
1 x Universal E-Cut Saw Blade (44mm).
No Load Speed: 11,000-20,000/min.
Sanding Pad Width: 80mm.
Cable Length: 5m With Plug.
Weight: 1.3kg.
Technical Specifications
Voltage 110V Input Power 250W