Mexco 230mm Concrete X90 Range - GPX9023022
Authorised Reseller
Authorised Distributor
Available (Next Working Day Delivery (if ordered by 3pm))
Guaranteed Stock
Order now for delivery on
Fri 15th May 2026
1 Hour time slot
Quote Ref: @60616
Product ID: GPX9023022
Barcode: 5060093867022
Related Products: See all related products
Manufacturer: Mexco
Error! Sorry there has been a problem adding your items to the cart.
Mexco 230mm Concrete X90 Range
Diameter: 230mm (9 inch)
Bore Size: 22.23mm
Segment Height: 12mm
Segment Width: 2.4mm