Mexco 450mm Concrete X90 Range - GPX9045025
1 Hour time slot
Quote Ref: @60622
Product ID: GPX9045025
Barcode: 5060093868357
Available at checkout!
48 people have bought this item!
Mexco 450mm Concrete X90 Range
Diameter: 450mm (18 inch)
Bore Size: 25.4mm
Segment Height: 12mm
Segment Width: 3.6mm