Mexco 350mm Concrete X90 Range - GPX9035025
1 Hour time slot
Quote Ref: @60619
Product ID: GPX9035025
Barcode: 5060093867053
44 people have bought this item!
Mexco 350mm Concrete X90 Range
Diameter: 350mm (14 inch)
Bore Size: 25.4mm
Segment Height: 12mm
Segment Width: 3.2mm