JCB Pro 18V Kit, 160Nm Combi Drill, 230Nm Impact Driver, 2x 5.0Ah Batteries & 4.5A Fast Charger (in Carry Case) - Code JCB-18PKIT-3
Authorised Reseller
Authorised Distributor
Available (Next Working Day Delivery (if ordered by 2pm))
Guaranteed Stock
Order now for delivery on
Thu 14th May 2026
Quote Ref: @138608
Product ID: JCB-18PKIT-3
Barcode: 5059608460391
Available at checkout!