JCB Pro 18V Pro, 75Nm Combi Drill, 115mm Angle Grinder, 2x 5.0Ah Li-ion Batteries & 4.5A Fast Charger (with Soft Tool Bag) - Code JCB-18PKIT-4
Authorised Reseller
Authorised Distributor
Available (Next Working Day Delivery (if ordered by 2pm))
Guaranteed Stock
Order now for delivery on
Fri 15th May 2026
Quote Ref: @138609
Product ID: JCB-18PKIT-4
Barcode: 5059608460377
Available at checkout!