JCB Pro 18V Kit, 75Nm Combi Drill, Impact Driver, 2x 5.0Ah Batteries & 4.5A Fast Charger (in Carry Case)| - Code JCB-18PKIT-2
Authorised Reseller
Authorised Distributor
Available (Next Working Day Delivery (if ordered by 2pm))
Guaranteed Stock
Order now for delivery on
Fri 15th May 2026
Quote Ref: @138607
Product ID: JCB-18PKIT-2
Barcode: 5059608460384
Available at checkout!